תפריט סגור

המכונות של רובי ונונו וחברת ר.ג.א.

רובי ונונו ניקיון עירוני

ראיתם ברחוב את הכלים האלה, תמיד חשבתם שהם מפריעים לכם וגורמים לפקק ולא באמת ידעתם מה הם עושים או מסוגלים לעשות..תמיד ראיתם את הכלים האלה ועקפתם אותם מימין או משמאל במהירות כי הם הפריעו לכם ולא באמת התייחסתם לנושא..אז בפוסט זה רובי ונונו יסביר לכם כיצד מכונות הניקוי הללו הופכים את העיר שלכם וסביבת המגורים שלכם לנעימה יותר, נקייה יותר ומצוחצחת יותר..הכלים הללו יכולים לנקות במקומות צרים, בכבישים, לכסח את הדשא ואפילו להשקות צמחייה..בעזרת כלים כאלו העיר שלכם ניראת ירוקה ומבריקה..אל תזלזלו בהם בפעם הבאה שתראו אותם על הכביש גם אם הם עושים פקק קטן כי בסופו של דבר הם עושים עבודת קודש עבורכם ובשבילכם!

חברת ר.ג.א. הנמצאת בבעלותו של רובי ונונו מייבאת וגם משווקת טכנולוגיות לניקיון ולשמירה על איכות הסביבה. המכונות המיובאות בניהולו של רובי ונונו אינן מזהמות את הסביבה, לא מרעישות ומתאימות לעבודה בעיר גם במקומות עם נגישות נמוכה. המכונות החדישות נעות ביתר קלות וגם מבחינה ויזואלית נראות נעימות לעין ופחות מגושמות ממכונות אחרות. עם המכונות החדישות נמנית מכונת הג’אנגו שהיא למעשה מכונת טיאוט משודרגת. מכונה קטנה שפועלת בעיקר באיזורים הצרים, כן כן אפילו מתחת לספסלים בגינה או רכבים חונים. היא בעלת עלויות אחזקה נמוכות מסביר לנו רובי ונונו וזה אחד היתרונות הגדולים שלה. המכונה גם מכילה מערכת של מיחזור מים ויכולה לטפס גם על מדרכות גבוהות בגובה של עד 20 סנטימטר. יש למכונה הזו כמה פונקציות חדישות שהיא אפילו יכולה להפוך עצמה למכסחת דשא אם צריך או מכונת השקייה לצמחייה ודשא.
כמו כן, חברת רג.א. ומר רובי ונונו מייבאים כלים נוספים שפותרים את בעיית הרעש של המפוחים ופותרים את נושא חידוש המדרכות. כמו כן, חשוב שהמכונות יהיו שקטות וידידותיות לסביבה וכאלו שיתאימו לעבודה בשעות העומס בערים.
היתרון הגדול של המכונות של חברת ר.ג.א. הוא שהן חסכוניות בדלק, מזהמות ממש פחות מכלים אחרים, שקטות יותר ובכך לא מפריעות יתר על המידה לתושבי הסביבה וכמובן מיוצרות מחומרים טובים ואיכותיים לשמירה על הכלי למשך זמן עבודה רב.

כתבה על המכונות של רובי ונונו
כתבה על המכונות של רובי ונונו