תפריט סגור

רובי ונונו על הערים הנקיות בישראל

רובי ונונו כתבה בפוסטה

רובי ונונו מסביר את שיטת דירוג הערים הנקיות בישראל

ע”פ רובי ונונו, חלק מתושבי הערים השונות בישראל עשוי שלא להסכים עם המדדים השונים או שישנם תושבי ערים בישראל שיכולים להסכים באופן מלא עם דירוג ניקיון העיר שלהם – הסיבה לכך היא התחושה האינדיבידואלית של כל תושב ותושב בנושא ניקיון ופני העיר כתמורה לתשלום הארנונה אותו התושבים משלמים.
אם כך, היכן ממוקמת העיר שלכם? במסגרת הערים הגדולות בישראל ומנתונים גלויים המפורסמים על-ידי העיריות, ניתן למצוא את ירושלים, בני ברק, פתח תקווה ואשקלון בפסגת הלכלוך.
במקום לא מעודד באמצע המציג רמת ניקיון טעונת שיפור נמצאות חיפה, באר שבע, חולון, רמת גן ואשדוד.
העיריות בת-ים, רחובות, נתניה, תל-אביב וראשון לציון מציגות נתונים יפים המציגים ניקיון עיר ברמה סבירה ומעלה.
בסקר שפורסם אשתקד תחת קבוצת ידיעות אחרונות ונערך על-ידי חברת המחקר סי.איי.מידע בשיתוף חברת “פאנל וויו”, נמצא כי בשאלה על שביעות רצון ניקיון מתחמי פארקים בערים הגדולות נתניה, תל אביב ואשדוד מובלים כאשר ירושלים, בת-ים, פתח תקווה ובני ברק נמצאות הרחק מאחור בתחתית שביעות רצון הניקיון בפארקים.
בשאלה על שביעות רצון כללי מניקיון העיר, אשדוד, נתניה וראשון לציון מובילות והעיריות הבולטות בהעדר שביעות הרצון מהניקיון (באופן עקבי), הן ירושלים, פתח תקווה ובני-ברק.

לפניכם כתבה בפוסטה שבה רובי ונונו מדבר על מדדי הניקיון העירוני וההשלכות של ניקיון העיר על שביעות רצון התושבים בשכונות השונות.

רובי ונונו כתבה בפוסטה
רובי ונונו כתבה בפוסטה