תפריט סגור

רוברט ונונו (רובי ונונו) על מכונות הטיאוט

רוברט ונונו (רובי ונונו) מציין כי כל מה שעושה את ההבדל בין עיר נקייה לעיר קצת יותר מלוכלכת זה הציוד. עירייה שיש לה ציוד מתקדם לניקוי עירוני ועובדים שיודעים לתפעל את הציוד יכולים “להבריק ולצחצח” את העיר. עירייה שלא משקיעה בכלים וציוד ואנשי מקצוע כנראה לא תהיה בין הערים הללו שמתגאות שהן נקיות וירוקות, וחבל!

היום, רובי ונונו מעוניין להציג לקוראי האתר את מכונת הטיאוט המיועדת בעיקר לאיזורים צרים, המכונה הינה הג’אנגו – ג’ט.

למי שלא שמע או לא ראה אותה ברחובות היא מכונת טיאוט עירונית, קטנה שמנקה גם באיזורים הקשים והצרים. כן כן, גם מתחת לספסל בגינה וגם לפעמים מתחת למכונית שלכם, שאתם חונים כמובן. למכונה זו יש עלויות טיפול ואחזקה מאוד קטנות ולכן היא אטרקטיבית למרבית העיריות.
במכונה הזו יש מערכת שלמה שבה היא ממחזרת מים לשטיפה והיא יכולה לטפל על מדרכה גבוהה ואפילו אם רוצים היא יכולה לכסח דשא ולהשקות צמחייה ואלו רק חלק קטן שהצגנו כאן מהיכולות הרבות שלה.
מכונת טיאוט זו כמו אחרות שאתם בוודאי רואים בעיר שלכם מיובאת בבלעדיות על ידי חברתו של מר רובי (רוברט) ונונו, חברת ר.ג.א. אקולוגיות.
המוטו של החברה הוא לייבא כלים ומכונות לניקיון עירוני מסוגים שונים. מכונות שמיוצרות מהחומרים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותקנים מחמירים.. מכונות כאלו שלא יזהמו את החברה והסביבה, כאלו שלא יעשו רעש רב וכאלו שיתאימו לעבודה עירונית גם במקומות הפחות נגישים.
אצל החברה ניתן לראות את המכונה החדישה שנקראת SL140 של חברת ברוק מגרמניה שיש לה מתקן שטיפה על גג מכונת הטיאוט. בגלל מתקן שטיפה זה המכונה פותרת את הבעיה הגדולה של חוק “אי שימוש במפוח בניקוי עירוני”. היא פותרת את הבעיה על ידי הזרקת מים “מרעננים” למדרכות.
בנוסף, מכונה נוספת היא CMAR שהיא מיועדת לחידוש וקירצוף ומציגה יכולות מתקדמות מאוד בניקיון עירוני.
כמו כן, המכונות החדשות חסכוניות בסולור, פחות מזהמות, ובכך כמו תמיד, אנו ממשיכים לשמור על איכות הסביבה וכדור הארץ שזה הנושא החשוב והעיקרי באמת בתהליכי המיחזור והניקיון העירוניים.

מוזמנים לקרא את הכתבה שפורסמה בעיתון “מים,אנרגיה וסביבה” בנושא מכונות הטיאוט:

כתבה על חברתו של רובי ונונו
כתבה על חברתו של רובי ונונו